Zapraszamy do wynajmu samochodów

 

Nasza wypożyczalnia aut Kraków to nowoczesne samochody, które udostępniamy na dostosowany do państwa czas – zarówno klientom indywidualnym, jak również firmom. Dzięki dużej liczbie oferowanych państwu modeli, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób i umożliwiać komfortowe oraz bezpieczne przemieszczanie się – nie tylko na terenie Krakowa, ale również innych polskich miejscowości. Korzystając z naszej oferty, macie państwo możliwość podjęcia współpracy z doświadczonymi specjalistami w tym zakresie, którzy do każdego klienta podchodzą w pełni indywidualnie i zawsze są w stanie służyć radą – wynajem aut w Krakowie jest naszą specjalnością, w związku z czym zawsze doradzimy państwu w odpowiedni sposób. Co jeszcze możemy zaoferować?

 

Po pierwsze – duży wybór pojazdów

 

Nie idziemy na żadne kompromisy względem ilości czy jakości, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak różnorodne, a przy tym wygórowane oczekiwania posiadają nasi klienci. Dzięki takiej wiedzy oraz świadomości państwa potrzeb, nasza wypożyczalnia samochodów z Krakowa jest w stanie zaoferować wynajem aut bardzo różnorodnych – stawiamy na rozmaitych producentów, wybieramy tylko te najlepsze modele i tak bardzo, jak to tylko możliwe, dbamy o ich stan techniczny, a także estetykę. Polecamy zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze, zapewniając coś w cenie dla każdego – wynajem aut tańszych, jak i tych najbardziej luksusowych. Oczywiście nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm, w związku z czym każdy jest w stanie znaleźć u nas coś odpowiedniego dla siebie. Zapewniamy ogromną różnorodność!

 

Po drugie – elastyczna oferta

 

Dostosowujemy ofertę na wynajem samochodów do klientów prywatnych oraz właścicieli firm, oferując zarówno wynajem aut krótko-, jak i długoterminowy. Dzięki temu macie państwo możliwość korzystania z naszych pojazdów w dostosowanym do swoich potrzeb czasie – zarówno przez kilka dni, co polecamy szczególnie klientom indywidualnym, jak również przez wiele miesięcy – to opcja najlepsza dla klientów biznesowych. Co więcej, na elastyczność naszej oferty wpływ ma również fakt, że dajemy państwu możliwość wyjeżdżania za granicę, a także nie nakładamy na was limitu kilometrów. W razie takiej potrzeby, jesteśmy również w stanie podstawić auto we wskazane miejsce. Jako wypożyczalnia aut jesteśmy elastyczni i każdy wynajem samochodów realizujemy w pełni indywidualnie.

 

Po trzecie – niewielkie formalności i atrakcyjne ceny

 

Nasz wynajem aut daje każdemu możliwość skorzystania z wysokiej klasy pojazdów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy minimum formalności, ponieważ wystarczy zarezerwować pojazd na naszej stronie internetowej, a potem po prostu podpisać umowę i go odebrać. Jest to bardzo proste i z całą pewnością nie sprawi nikomu z państwa żadnego problemu. Aby nawiązać z nami współpracę, wystarczy posiadać prawo jazdy oraz dowód osobisty.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie.